Η θέση Υπεύθυνος δικτύου Λιανικής / Retail Network Manager έχει αποθηκευτεί.

Υπεύθυνος δικτύου Λιανικής / Retail Network Manager από την εταιρεία BILL COST SA

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Υπεύθυνο δικτύου Λιανικής / Retail Network Manager

 Αρμοδιότητες

  • Εποπτεία της ομαλής λειτουργίας των εταιρικών καταστημάτων
  • Επίβλεψη και ενίσχυση της άριστης εξυπηρέτηση των πελατών
  • Επιλογή , εκπαίδευση και κινητοποίηση του προσωπικού
  • Καθορισμός ποιοτικών και ποσοτικών στόχων και παρακολούθηση της επίτευξης του
  • Ανάλυση βασικών δεικτών απόδοσης ( KPIs)
  • Επίλυση ζητημάτων εξυπηρέτησης πελατών
  • Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Ενίσχυση και έμπνευση του πελατοκεντρικού χαρακτήρα των καταστημάτων

Προσόντα

  • 5 ετή εμπειρία στον κλάδο της λιανικής
  • 3 ετή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Απόφοιτος ανώτατης εκπαίδευσης
  • Ηγετική προσωπικότητα με ικανότητα παρακίνησης ομάδων
  • Κάτοχος Ι.Χ και δυνατότητα συχνών μετακινήσεων
  • Ικανότητα απόδοσης σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Ικανότητα ταχείας επίλυσης προβλημάτων
  • Γνώση πρότυπων εξυπηρέτησης πελατών και τεχνικών πωλήσεων
  • Άριστη γνώση Η/Υ

Η εταιρία προσφέρει
  • Δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκής εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

Υπεύθυνος δικτύου Λιανικής / Ret

Όμοιες Θέσεις

Financial Payments Specialist B - Αθήνα Kotsovolos
Senior Financial Analyst B - Αθήνα Kotsovolos
Advertising Specialist B - Αθήνα Kotsovolos
Inbound Sales Advisor B - Αθήνα Kotsovolos
Customer Care Representative B - Αθήνα Kotsovolos
Key Account Manager B - Αθήνα Kotsovolos
Βοηθός Λογιστή B - Αθήνα Kotsovolos
Outbound Sales Advisor B - Αθήνα Kotsovolos