Η θέση Υπάλληλος γραφείου για παραγγελιοληψία από τα συνεργαζόμενα καταστήματα της εταιρείας έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλος γραφείου για παραγγελιοληψία από τα συνεργαζόμενα καταστήματα της εταιρείας από την εταιρεία UNIMAC Α.Ε.

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία UNIMAC A.E. εισαγωγική εμπορική επιχείρηση που διαθέτει χονδρικώς μηχανήματα και εργαλεία σε καταστήματα βιομηχανικών ειδών, ζητά να προσλάβει.

Υπάλληλο γραφείου για παραγγελιοληψία από τα συνεργαζόμενα καταστήματα της εταιρείας.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ-ΑΕΙ κατά προτίμηση τεχνικής κατεύθυνσης