Η θέση Σύμβουλος Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Σύμβουλος Πωλήσεων από την εταιρεία Auto Marin

Πλήρης Απασχόληση
Άγιος Στέφανος, Βούλα και Λ.Αλεξάνδρας

Περιγραφή Θέσης

Auto Marin A.E.

αναζητά

Σύμβουλο Πωλήσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία στον τομέα Εμπορίας Αυτοκινήτων τουλάχιστον 3 χρόνια
  • Γνώση Η/Υ & Αγγλικής Γλώσσας
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Οργανωτική ικανότητα
  • Ικανότητα Συνεργασίας

Προσφέρονται:

  • Μηνιαίες καθαρές απολαβές που κυμαίνονται από 1.500€ έως 3.000€ & Bonus
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν
το βιογραφικό τους σημείωμα .
Για ευκαιρίες καριέρας στην Auto Marin A.E

επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας στη διεύθυνση

Στα Βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κωδικός αναφοράς

Σύμβουλος Πωλήσεων

Συνεργάτης Τμήματος Πωλήσεων Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα New Line
Πωλητές HORECA Αθήνα Anelixis Consulting
Επιθεωρητής πωλήσεων Ν.Ελλάδος Αθήνα Εμπορική Επιχείρηση
Sales and Marketing Manager Αθήνα Marketing Company
Area Export Sales Representative Ασπρόπυργος Megas Yeeros