Η θέση Σύμβουλος Πωλήσεων - Bόρεια Προάστια έχει αποθηκευτεί.

Σύμβουλος Πωλήσεων - Bόρεια Προάστια από την εταιρεία Auto Marin

Πλήρης Απασχόληση
Bόρεια Προάστια

Περιγραφή Θέσης

Η Auto Marin A.E.

αναζητά

Σύμβουλο Πωλήσεων

με έδρα τα βόρεια προάστια.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι.
  • Γνώση Η/Υ και της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Microsoft Office
  • Εμπειρία στον τομέα εμπορίας αυτοκινήτων
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Οργανωτική ικανότητα
  • Ικανότητα συνεργασίας

Προσφέρονται:
  • Aποδοχές από 2.000 έως 3.000 €
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Για ευκαιρίες καριέρας στην Auto Marin A.E.

επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας:

www.automarin.gr

Στα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Το μεγαλύτερο κατάστημα μεταχειρισμένων αυτοκινήτων στην Ελλάδα - Auto Marin

Κωδικός αναφοράς

Σύμβουλος Πωλήσεων