Η θέση Συνεργάτες για Υποδειξη Ακινήτων στon ΠΕΙΡΑΙΑ και γύρω περιοχές έχει αποθηκευτεί.

Συνεργάτες για Υποδειξη Ακινήτων στon ΠΕΙΡΑΙΑ και γύρω περιοχές από την εταιρεία Planet Homes

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Pireas

Περιγραφή Θέσης

ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΙΚΉ εταιρία PLANET HOMES με 20ετή εμπειρία και μεγάλο ενεργό πελατολόγιο και χαρτοφυλάκιο άνω των 10.000 Ακινήτων ζητά συνεργάτες για Υπόδειξη Ακινήτων  προς πώληση ή ενοικίαση στους πελάτες μας. Παρέχουμε πλήρες πρόγραμμα εκπαίδευσης στο χώρο των ακινήτων , δυνατότητα εργασίας με ελεύθερο ωράριο στην περιοχή σας ή άλλη καθώς δίνουμε δυνατότητα επιλογής της περιοχής δραστηριοποίησης του συνεργάτη ανάλογα με την περιοχή κατοικίας του (περιοχές ενδιαφέροντος : Πειραιάς , Κορυδαλλός, Νίκαια, Μοσχάτο, Νέο Φάληρο, Ταύρος) , έτοιμο μεγάλο ενεργό Πελατολόγιο και Αρχείο Ακινήτων, Yψηλό πακέτο αποδοχών (ποσοστά και bonus) , Πλήρης γραμματειακή υποστήριξη, μεγάλο διαφημιστικό budget ακινήτων, δυνατότητες προσωπικής εξέλιξης στον πλέον αναπτυσσόμενο χώρο των ακινήτων στην Ελλάδα. Όχι απαραίτητη προϋπηρεσία Για αιτήσεις και βιογραφικά παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στο info@planethomes.gr

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Πτυχίο Ανώτερης ή ανώτατης σχολής θα εκτιμηθεί
  • Υψηλοί Στόχοι
  • Κάτοχοι μεταφορικού μέσου
  • Προσαρμοστικότητα, Οργανοτικότητα, Ειλικρίνεια

Κωδικός αναφοράς

RCS-P

Όμοιες Θέσεις

Flow Management Supervisor B - Αθήνα AB Vassilopoulos