Η θέση Στέλεχος marketing και δημοσίων σχέσεων έχει αποθηκευτεί.

Στέλεχος marketing και δημοσίων σχέσεων από την εταιρεία UNIMAC Α.Ε.

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία UNIMAC A.E. εισαγωγική εμπορική επιχείρηση που διαθέτει χονδρικώς μηχανήματα και εργαλεία σε καταστήματα βιομηχανικών ειδών, ζητά να προσλάβει.

Στέλεχος marketing και δημοσίων σχέσεων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ανωτέρας ή ανωτάτης σχολής τεχνικής κατεύθυνσης (κατά προτίμηση)
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία (2) δύο ετών στο marketing ή στις πωλήσεις κατά προτίμηση σε καταστήματα βιομηχανικών ειδών
  • Ικανότητες επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Ευχέρεια χρήσης Η/Υ και γνώσεις MS OFFICE

Προσφέρονται:

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Αποδοχές ανάλογες προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Αυτοκίνητο

Κωδικός αναφοράς

Στέλεχος marketing