Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ/ ΤΡΙΑ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΩΛΗΤΗΣ/ ΤΡΙΑ από την εταιρεία VELTIA Labs for Life

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ο Όμιλος Εταιριών VELTIA Labs for Life, μέλος του Πολυεθνικού Ομίλου TENTAMUS, ζητά να προσλάβει για τις εγκαταστάσεις της εταιρίας στο Μαρκόπουλο Αττικής,

ΠΩΛΗΤΗΣ/ ΤΡΙΑ

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Επιστήμης Τροφίμων, Χημείας, Βιολογίας ή Γεωπονίας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών στις πωλήσεις κατά προτίμηση στο κλάδο των υπηρεσιών του αγροδιατροφικού τομέα
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών Microsoft Office
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Ισχυρές δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές Ικανότητες
  • Δίπλωμα οδήγησης

O
κάτοχος της θέσης, θα αναφέρεται στον Εμπορικό Διευθυντή και θα είναι υπεύθυνος για τις πωλήσεις σε ομάδα πελατών της Ν. Ελλάδας, την υλοποίηση των πολιτικών των πωλήσεων της εταιρίας, την ευθύνη των εισπράξεων και την ανάπτυξη και εξυπηρέτηση του πελατολογίου.

Η Εταιρία παρέχει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές και πρόσθετες παροχές
  • Bonus επί επίτευξης   καθορισμένων στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι υποψήφιοι μπορούν να αποστέλλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα έως 19-9-21

Η διαχείριση των βιογραφικών θα γίνει με απόλυτη εμπιστευτικότητα

Θα απαντηθούν όσα βιογραφικά ανταποκρίνονται στην συγκεκριμένη περιγραφή