Η θέση Πωλήτρια-πωλητής έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλήτρια-πωλητής από την εταιρεία NIKOLIS GROUP

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ΝΙΚΟΛΗΣ ΓΚΡΟΥΠ ΑΕΒΕ που δραστηριοποιείται στον χώρο της μόδας σχεδιάζοντας, παράγοντας και διαθέτοντας για περισσότερο από 30 χρόνια στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, πρώτες ύλες για κόσμημα και αξεσουάρ μόδας, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό των καταστημάτων της:

                                             Πωλητή-Πωλήτρια / Sales Assistant

Απαραίτητα προσόντα
  • Αποτελεσματικότητα στην πώληση και στην εξυπηρέτηση
  • Ικανότητα προσέγγισης πελάτη
  • Ευχέρεια και αμεσότητα στην επικοινωνία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Δυναμισμός
  • Ευγένεια
  • Εξωστρέφεια

Επιθυμητά προσόντα
  • Άμεση ή έμμεση επαγγελματική ή ερασιτεχνική ενασχόληση με την κατασκευή κοσμημάτων ή άλλες δημιουργίες σχετικές με τον χώρο της μόδας.
  • Γνώση αργυροχοΐας

Προσφέρονται
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ωράριο συνεχές
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Ευχάριστο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

n/a