Η θέση Ο ξενοδοχείακός όμιλος Mayor Hotels & Resorts επιθυμεί να προσλάβει H.R & Payroll Assistant έχει αποθηκευτεί.

Ο ξενοδοχείακός όμιλος Mayor Hotels & Resorts επιθυμεί να προσλάβει H.R & Payroll Assistant από την εταιρεία Mayor Hotels & Resorts

Αδιάφορο
Kerkyra

Περιγραφή Θέσης

O Ξενοδοχειακός όμιλος Mayor Hotels & Resorts επιθυμεί να προσλάβει για τα ξενοδοχεία του, επαγγελματία για την θέση :

      H.R & Payroll Assistant

      Οι υποψήφιοι/ες πρέπει απαραιτήτως να διαθέτουν:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση κατά προτίμηση σε ξενοδοχειακή εταιρεία
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Άριστη Γνώση του Συστήματος Εργάνη
  • Γνώση προγράμματος BUSINESS ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ-EPSILON NET
  • Γνώση Εργατικού Δικαίου & Ασφαλιστικής Νομοθεσίας
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ικανότητες επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Ομαδικό πνεύμα, εχεμύθεια, προσανατολισμός στο αποτέλεσμα

      Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση των διαδικασιών προσλήψεων – αποχωρήσεων
  • Υποβολή εβδομαδιαίων προγραμμάτων , τροποποιήσεως ωραρίων , υπερωριών
  • Προετοιμασία και έλεγχος μισθοδοσίας
  • Παρακολούθηση αδειών, ασθενειών, απουσιών και τήρηση σχετικού αρχείου
  • Τήρηση φακέλου εργαζομένων
  • Διευθέτηση Θεμάτων προσωπικού: ανάλυση τρόπου υπολογισμού μισθοδοσίας, προσκόμιση υπογεγραμμένων εγγράφων.
  • Δημιουργία εγγράφων προσωπικού (Ατομικές Συμβάσεις, Π.Δ., Βεβαιώσεων Εργοδότη κ.τλ.)

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος είναι προσωπικότητα που:

  • διακατέχεται από αίσθημα ευθύνης, συνέπεια και δέσμευση για το αποτέλεσμα
  • συμμετέχει ενεργά στις καθημερινές διεργασίες του τμήματος και στα καθήκοντα που αναλαμβάνει
  • διακατέχεται από αίσθημα ομαδικότητας και συνεργασίας με τους συναδέλφους
  • έχει ευχάριστη και προσεγμένη παρουσία

       H εταιρία προσφέρει:

  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Εποχική Εργασία
  • Διαμονή και διατροφή
  • Συνεχής επιμόρφωση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων του υποψηφίου

Κωδικός αναφοράς

n/a