Η θέση Λογιστής/Λογίστρια έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Λογιστής/Λογίστρια

7 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία Λογιστών στο Κέντρο της Αθήνας ζητά να προσλάβει Βοηθό Λογιστήμε σύμβαση εργασίας πλήρους απασχόλησης καταχώρηση Γ κατηγορίας.

Απαραίτητα Προσόντα

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν:

  • Πτυχίο λογιστικής από Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. λογιστικής
  • Γνώση καταχώρησης Γ Κατηγορίας
  • Δύο (2) χρόνια εμπειρίας
  • Πολύ καλή γνώση λογιστικού προγράμματος Epsilon Net
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Επιθυμητή η γνώση μισθοδοσίας πρόγραμμα Epsilon Net
  • Ικανότητες επικοινωνίας, ομαδικό πνεύμα, οργάνωση

Κωδικός αναφοράς

n/a

Process Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Administration Officer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Assistant Commercial Manager Αθήνα Archirodon Group N.V
Static & Rotating Equipment Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Junior Civil Marine Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Piping Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Materials Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Administration Manager Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V