Η θέση Καμαριέρα έχει αποθηκευτεί.

Συνέχεια

Αίτηση;

Παρακαλούμε επιβεβαιώστε το email σας για να ξεκινήσει η διαδικασία της αίτησης.
Για πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που επεξεργαζόμαστε τα προσωπικά σας δεδομένα, διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου.

Η θέσης εργασίας αποθηκεύτηκε με επιτυχία

Πληκτρολογήστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας για να αποθηκεύσετε αυτήν τη θέση εργασίας

Αποθηκεύετε αυτή τη θέση εργασίας ως εξής:

GR
αποτελέσματα
Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Χερσόνησος

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται από την ξενοδοχειακή μονάδα Elysian Suites στον Ανισσαρά Χερσονήσου, για τη σεζόν 2020 και 2021, καμαριέρα. 

Απαραίτητα προσόντα: 
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας,
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση,
  • Μεθοδικότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια, ομαδικό πνεύμα, συνεργασία

Προσφέρεται:
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, 
  • Μισθός, 
  • Πλήρης ασφάλιση

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας με μια πρόσφατη φωτογραφία. 

Κωδικός αναφοράς

n/a

Στείλτε μου όμοιες θέσεις

Ευχαριστούμε. Θα σας στείλουμε θέσεις που ταιριάζουν με