Η θέση Ηλεκτρολόγος/ Βοηθός Ηλεκτρολόγου έχει αποθηκευτεί.

Ηλεκτρολόγος/ Βοηθός Ηλεκτρολόγου από την εταιρεία RIGOS-SAFES

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Rigos-Safes ειδικεύεται στην παροχή υψηλής ποιότητας προιόντων και υπηρεσιών συστημάτων ασφαλείας στην Ελλάδα από το 1979. Πελάτες μας είναι μεγάλοι τραπεζικοί οργανισμοί, δημόσιες και ιδιωτικές εταιρείες και ιδιώτες.

Δέσμευση της εταιρείας είναι η δημιουργία ενός περιβάλλοντος εργασίας που θα εμπνέει και θα ανταμείβει τους ανθρώπους της επιδιώκοντας διαρκή προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη βασισμένη στα πρότυπα της αφοσίωσης και της ηθικής. Στο πλαίσιο της ενίσχυσης των δραστηριοτήτων της η εταιρεία αναζητά έναν Ηλεκτρολόγο / Βοηθό Ηλεκτρολόγο.

Απαραίτητα Προσόντα

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εγκατάσταση συστημάτων ασφαλείας
  • Εγκατάσταση συστημάτων θυροτηλεοράσεων
  • Εποπτεία συστημάτων access control
  • Επίλυση έκτακτων βλαβών - προβλημάτων Απαραίτητα Προσόντα
  • Απόφοιτος ΤΕΙ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕΕ ή ΙΕΚ ή ΟΑΕΔ ειδικότητος ηλεκτρικών εγκαταστάσεων
  • Κάτοχος Άδειας Τεχνίτη Ηλεκτρολόγου (προαιρετικό, θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)
  • Προϋπηρεσία (προαιρετικό, θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών
  • Καλή επικοινωνία και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Υπευθυνότητα - προσανατολισμός στο Αποτέλεσμα
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης - Η κατοχή διπλώματος δίκυκλου θα εκτιμηθεί
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις

 Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σύγχρονο φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων

Κωδικός αναφοράς

n/a