Η θέση Ηλεκτρολόγος Συντήρησης Βιομηχανίας έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Ηλεκτρολόγος Συντήρησης Βιομηχανίας

Πλήρης Απασχόληση
Inofyta

Περιγραφή Θέσης

Ανώνυμη Βιομηχανική Εταιρεία στα Οινόφυτα, θυγατρική Πολυεθνικού Ομίλου  ζητά Ηλεκτρολόγο ο οποίος θα συμμετέχει στο τμήμα Συντήρησης, πρωινή βάρδια.

Αρμοδιότητες:

  • Εποπτεία για την ορθή λειτουργία του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού του εργοστασίου, προληπτική συντήρησή του και διαχείριση βλαβών.
  • Εγκατάσταση ηλεκτρολογικού βιομηχανικού εξοπλισμού (ηλεκτρολογικών πινάκων, συστημάτων αυτοματισμού, οδεύσεων καλωδίωσης και φωτισμού).
  • Πραγματοποίηση περιοδικών και έκτακτων ελέγχων στον ηλεκτρολογικό εξοπλισμό.
  • Τήρηση και ενημέρωση των ημερολογίων συντήρησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου ή Ηλεκτροτεχνίτη (ΕΠΑΛ).
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση.
  • Ικανότητα ανάγνωσης ηλεκτρολογικών σχεδίων.
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας.
  • Χρήση Η/Υ.
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου Β κατηγορίας

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Βασικές γνώσεις σε συστήματα αυτοματισμού, προγραμματισμού Inverter και PLC θα εκτιμηθούν.

 Η εταιρεία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών.
  • Διαρκής εκπαίδευση.
  • Σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε έναν δυναμικό αναπτυσσόμενο πολυεθνικό όμιλο.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Θα τηρηθεί εχεμύθεια.

Η τήρηση και επεξεργασία των βιογραφικών σημειωμάτων από τον Όμιλο Εταιρειών θα γίνει σύμφωνα με τους όρους, τις προϋποθέσεις και τις επιταγές του Κανονισμού ΕΕ 2016/679 για την προστασία φυσικών προσώπων έναντι της επεξεργασίας των δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα.

Τα βιογραφικά σημειώματα θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά για την κάλυψη της παραπάνω θέσης εργασίας. Σε περίπτωση που συναινείτε σε χρήση του βιογραφικού σημειώματός σας για την κάλυψη μελλοντικών θέσεων εργασίας του Ομίλου, παρακαλούμε όπως δηλώσετε αυτό εγγράφως κατά την αποστολή του βιογραφικού σημειώματός σας.

Κωδικός αναφοράς

ΗΣΒ