Η θέση Ηλεκτρολόγος Παραγωγής έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Ηλεκτρολόγος Παραγωγής από την εταιρεία Milkplan A.E.

Πλήρης Απασχόληση
Assiros

Περιγραφή Θέσης

Η Milkplan Α.Ε. η μεγαλύτερη εξαγωγική βιομηχανία παραγωγής δεξαμενών ψύξης γάλακτος, κτηνοτροφικών μηχανημάτων και αρμεκτικού εξοπλισμού, με έδρα τον Λαγκαδά Θεσσαλονίκης, ζητά για άμεση πρόσληψη 2 ηλεκτρολόγους παραγωγής.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Τεχνικού Λυκείου/ΙΕΚ/Σχολής ΟΑΕΔ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)
  • Άδεια εργασίας και διαβατήριο σε ισχύ για αλλοδαπούς υποψηφίους

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε βιομηχανία

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

n/a