Η θέση Ηλεκτρολόγος Μηχανικός έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Πλήρης Απασχόληση
Κόρινθος

Περιγραφή Θέσης

Ανώνυμη Εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για το εργοστασίου της που βρίσκεται στην περιοχή της Κορίνθου.

Κύριες Υπευθυνότητες:

-   Έχει την ευθύνη εφαρμογής των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας για το εργοστάσιο.

-   Ασφαλής λειτουργία των ηλεκτρικών εγκαταστάσεων.

-   Παρακολούθηση της καλής λειτουργίας του εργοστασίου και του προσωπικού.

-   Συντονισμός εμπλεκομένων για την αποπεράτωση νέων έργων.

-   Συνεργασία με τα άλλα στελέχη του εργοστασίου, με στόχο την ομαλή λειτουργία των μηχανημάτων και των εγκαταστάσεων.

-   Ενημέρωση της διοίκησης μέσω των ημερήσιων αναφορών.

Απαιτήσεις της θέσης:

-   Δίπλωμα Ηλεκτρολόγου Μηχανικού μέλος του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδος.

-   Γνώση των μηχανημάτων παραγωγής, ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων και αυτοματισμών.

-   Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτά & προφορικά).

-   Άριστα οργανωτικά, διοικητικά και επικοινωνιακά προσόντα.

Η Εταιρία προσφέρει:
Αξιόλογες αποδοχές, δυνατότητες ανάπτυξης και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας.

Τα Βιογραφικά σημειώματα πρέπει να κοινοποιηθούν μέχρι τις 29 Ιανουαρίου 2021 επιλέγοντας Αίτηση.