Η θέση Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Πεδίου- Κ. Αχαϊα έχει αποθηκευτεί.

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Πεδίου- Κ. Αχαϊα από την εταιρεία ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε.

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Κ. Αχαϊα,

Περιγραφή Θέσης

Το δίκτυο καταστημάτων της ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. είναι το μοναδικό τεχνικό δίκτυο καταστημάτων στην Ελλάδα που μπορεί να υποστηρίξει τις τεχνικές ανάγκες σε έργα Κατασκευής Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας αλλά και στην κατασκευή και συντήρηση κτιρίων.

Η εταιρεία αναζητά 4 άτομα με πλήρη απασχόληση για την θέση του Ηλεκτρολόγου Μηχανικού Πεδίου, με έδρα την Κ.Αχαϊα, που θα στελεχώσουν το Τμήμα Κατασκευών Φωτοβολταϊκών Πάρκων της εταιρείας. Τηλ. 26930 23883

Περιγραφή θέσης εργασίας:
Αντικείμενο της θέσης είναι ηλεκτρολογικές εργασίες σε Κατασκευές Φ/Β πάρκων έργων της εταιρείας σε όλη την Ελληνική Επικράτεια και απαιτεί ταξίδια και μετακινήσεις.
Ο υποψήφιος πρέπει να έχει απαραίτητη εμπειρία σε εγκαταστάσεις Φ/Β τουλάχιστον για μια 3ετία.

Παροχές:
  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης • Αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας Απαραίτητα Προσόντα:
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών
  • Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας
  • Άριστη διαχείριση χρόνου και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρεία

Κωδικός αναφοράς

Ηλεκτρολόγος Κ.Αχαϊα,