Η θέση Εργοδηγός–Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε. έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Εργοδηγός–Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε. από την εταιρεία ΤEDRA

Πλήρης Απασχόληση
Λάρισα

Περιγραφή Θέσης

Ο όμιλος ΤEDRA, με έδρα τη Λάρισα, αναζητά Εργοδηγό – Πολιτικό Μηχανικό Τ.Ε. για να αναλάβει υποστηρικτικό ρόλο στην κατασκευή Δημοσίων και Ιδιωτικών έργων στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλίας.

Απαραίτητα προσόντα:

•  Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού Πολυτεχνικής σχολής ή αντίστοιχης ΤΕΙ ή σχολής εργοδηγών

•  Ελάχιστη 10 έτη εργασιακή εμπειρία σε εργοτάξιο κατασκευής

•  Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης

•  Υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού

•  Συνέπεια, οργάνωση, δυναμισμός

•  Άριστες ικανότητες επικοινωνίας

•  Δυνατότητα ταξιδιών και μετακίνησης σε εργοτάξια εκτός έδρας

•  Συστάσεις απαραίτητες

Περιγραφή καθηκόντων:

•  Υποστήριξη Τεχνικού Τμήματος κατασκευών (έργων υποδομών, έργων κτιριακών, έργων επεξεργασίας λυμάτων κλπ)

•  Επιθυμητή η εμπειρία στην κατασκευή έργων ύδρευσης, αποχέτευσης, αστικών δικτύων υποδομής.

Παροχές:
Πλήρης απασχόληση, άριστο εργασιακό περιβάλλον, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.

Κωδικός αναφοράς

Εργοδηγός–Πολιτικός Μηχανικός Τ.