Η θέση Επιστημονικός Συνεργάτης για το Τμήμα του Κεντρικού Νευρικού - CNS έχει αποθηκευτεί.

Επιστημονικός Συνεργάτης για το Τμήμα του Κεντρικού Νευρικού - CNS από την εταιρεία ΒΕΝΝΕΤΤ

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Πάτρα

Περιγραφή Θέσης

Η ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΒΕΝΝΕΤΤ

Με δραστηριότητα στην ελληνική και διεθνή αγορά στο χώρο του φαρμάκου και των OTC προϊόντων,  επιθυμεί να προσλάβει  Επιστημονικό  Συνεργάτη για το Τμήμα του Κεντρικού Νευρικού - CNS:

Έδρα την Πάτρα για την περιοχή της Πελοποννήσου

Βασικά προσόντα:

1. Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ

2.Απαραίτητη  3ετή προϋπηρεσία σε προϊόντα CNS

3.Αποδεδειγμένη αποτελεσματικότητα πωλήσεων

4. Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

5.΄Αριστη ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

6.Υψηλούς προσωπικούς στόχους

Η Εταιρεία προσφέρει:

-Υψηλό πακέτο αποδοχών( Μισθό  και bonus)

-Πλήρη ιατροφαρμακευτική κάλυψη, κινητό , laptop, εταιρικό αυτοκίνητο

-Ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας

-Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο

περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το πλήρες  βιογραφικό τους σημείωμα, αναφέροντας απαραίτητα και τις περιοχές που έχουν δουλέψει.

(θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια)

Κωδικός αναφοράς

Επιστημονικός Συνεργάτης