Η θέση Εγκαταστάτης Ηλεκτρολόγος τεχνίτης έχει αποθηκευτεί.

Εγκαταστάτης Ηλεκτρολόγος τεχνίτης από την εταιρεία All Experts Facilities Services Α.Ε.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία ALL EXPERTS FACILITIES SERVICES ΑΕ, ζητεί άμεσα για μόνιμη απασχόληση:

Εγκαταστάτη Ηλεκτρολόγο τεχνίτη

Επιθυμητά προσόντα:
  • Τουλάχιστον 1ης ομάδας Α' Ειδικότητας ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό ΤΕΙ
  • 10ετή προϋπηρεσία σε κτιριακές εγκαταστάσεις.
  • Εμπειρία σε κλιματισμό/ψυκτικά, επισκευή και συντήρηση εργασιών μικρής κλίμακας καθώς και πάσης φύσεως μερεμέτια.

Προσφέρονται:
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Εξαιρετικές προοπτικές εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

Εγκαταστάτης Ηλεκτρολόγ.τεχνίτης

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Αθήνα, Βόρεια Προάστια Ανώνυμη Εταιρεία
Ηλεκτρολόγοι ΤΕΙ (Κωδ.: ΕL0519SK) Αθήνα-Αθήνα ΖΗΝΩΝ Αυτοματισμοί ΑΒΕΤΕ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Αθήνα-Athina-102 52 Ανώνυμη Εταιρεία
Ηλεκτρολόγοι/ Ηλεκτρονικοί Μηχανικοί και Υδραυλικοί Αθήνα-Αθήνα Μεγάλη Ανώνυμη Εισαγωγική & Εξαγωγική Εταιρεία
Τεχνικοί Αθήνα-Αθήνα ΜΙΧΟΣ ΑΕ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αθήνα-Iraklio-141 22 ΤΕΚΗΜ Α.Ε.