Η θέση ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ_ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΕΚΤΕΛΕΣΗ έχει αποθηκευτεί.

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ_ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΕΚΤΕΛΕΣΗ από την εταιρεία ΣΙΟΥΦΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ

Πλήρης Απασχόληση
Aghios Ioannis Rentis

Περιγραφή Θέσης

Η  Δικηγορική Εταιρεία Σιούφας και Συνεργάτες, αναζητεί δικηγόρο:

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Απόφοιτος Νομικής σχολής
  • 2 – 3 έτη εργασιακής εμπειρία σε δίκαιο αναγκαστικής εκτέλεσης (κατασχέσεις)
  • Ικανή δικαστηριακή εμπειρία απαραίτητη
  • Καλή Χρήση Η/Υ (Ms Office)Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα

Απαραίτητα Προσόντα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδικό πρόγραμμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

LAWK_4