Η θέση ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ από την εταιρεία TOG & TOG

Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η ΤΟG & TOG αναζητεί για το κατάστημα Χαλανδρίου

Διακοσμητή / τρια με ευχέρεια στην πώληση υφασμάτων κουρτινών και επιπλώσεων επώνυμων  brands.

Παρέχεται: Yψηλός μισθός , Bonus, λοιπές παροχές

Αποστολή βιογραφικών: contract.bekiari[Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστο 5 ετών στον χώρο
  • Χειρισμός Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Entersoft
  • Δίπλωμα οδήγησης
Θα εκτιμηθούν γνώσεις σε λευκά είδη, ταπετσαρίες, χαλιά.
Η εμπειρία σε interior είδη θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Κωδικός αναφοράς

42019