Η θέση Γραμματειακή Υποστήριξη έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Γραμματειακή Υποστήριξη από την εταιρεία Ανώνυμη Εταιρεία

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Εμπορικό Κέντρο στην περιοχή του Πειραιά, ζητάει για μόνιμη πενθήμερη εργασία υπεύθυνη/ υπεύθυνο γραμματειακής υποστήριξης των γραφείων διοίκησης.

Απαραίτητα τυπικά προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ οικονομικής ή διοικητικής κατεύθυνσης
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (επίπεδο proficiency) σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών προγραμμάτων office, outlook κλπ.
  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση, τμήμα (τουλάχιστον 3 ετών)
  • Εξοικείωση με τα social media

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, επικοινωνία με μισθωτές, προμηθευτές, συνεργάτες, επισκέπτες κ.α
  • Διευθέτηση εισερχομένων εγγράφων, αρχειοθέτηση, προώθηση στους παραλήπτες
  • Παρακολούθηση της ηλεκτρονικής διεύθυνσης info του Κέντρου
  • Συνεργασία και παρακολούθηση  της εταιρίας διαχείρισης των social media και του website
  • Συντονισμός και παρακολούθηση ενεργειών marketing
  • Οργάνωση λειτουργίας των γραφείων διοίκησής του Εμπορικού Κέντρου

Παροχές:

  • Προσφέρεται σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Bonus με την επίτευξη στόχων
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης, συνεχής εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

n/a

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ Αθήνα ΣΙΟΥΦΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE(CCR) Αθήνα ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Στελέχη Διοίκησης Αθήνα Χρηματοοικονομικός Όμιλος
Βοηθός Λογιστή Αχαρνές WABI BEAUTY
Collection Agents Αθήνα Δικηγορική εταιρεία