Η θέση Γεωπόνος έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Γεωπόνος

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Athens

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλη Εταιρεία, με ηγετική θέση στον χώρο της θρέψης των φυτών και των λιπασμάτων, αναζητεί γεωπόνο για την στελέχωση των τμήματος Πωλήσεων, για την περιοχή της Στερεάς Ελλάδος.

Περιγραφή θέσης:

Ο κάτοχος της θέσης, θα ασχοληθεί με την ενίσχυση των τμήματος Πωλήσεων, τη διασφάλιση της ανάπτυξης των προϊόντων της εταιρείας  καθώς και την επίτευξη των εμπορικών της στόχων.

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:

  • Πτυχίο Γεωπόνου
  • Άριστη γνώση της αγοράς λιπασμάτων, όλων των κατηγοριών
  • Πετυχημένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων ή Marketing
  • Ικανότητα δέσμευσης στην επίτευξη στόχων με προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
  • Δυναμική προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα, επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες,
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Ικανοποιητική γνώση αγγλικών
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ.

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα δυναμικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας.

Κωδικός αναφοράς

Γεωπόνος

Όμοιες Θέσεις

Υπεύθυνος Πρασίνου Μαλακάσα Νέα Οδός - Κεντρική Οδός
Compounding Scientist Γέρακας Κάτσαρης Μιχαήλ
ΟΔΗΓΟΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ Αθήνα MESOGEIOS ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ Α.Ε.