Η θέση Βοηθός Λογιστή έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Βοηθός Λογιστή

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

Είμαστε η 362 GROCERY μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο των super market και Στα πλαίσια της ανάπτυξης ενδιαφερόμαστε να προσλάβουμε:

Αρμοδιότητες:

  • Συμφωνία Ημερήσιου Φύλλου Συναλλαγών με Λογιστική
  • Συμφωνία Ταμείων-πιστωτικών καρτών-extrait τραπεζών
  • Λογιστική Καταχώρηση και Έλεγχος Αγορών-παραλαβών από τα καταστήματα και την αποθήκη
  • Αρχειοθέτηση

H εταιρεία παρέχει:

  • Πλήρη μόνιμη απασχόληση
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ Οικονομικής Κατεύθυνσης. Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών επιθυμητός
  • Εργασιακή εμπειρία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση εταιρίας ή λογιστικό γραφείο
  • Βασική γνώση Ε.Λ.Π., Κ.Φ.Δ., Φ.Π.Α. και φορολογικής νομοθεσίας
  • Γνώση συστημάτων ERP και εφαρμογών MS Office.
  • Γνώσεις λογιστικών διαδικασιών λιανικών πωλήσεων-ταμείων-αποθηκών και διακινήσεων

Δεξιότητες:

  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας
  • Κριτική και αναλυτική σκέψη
  • Ικανότητα να ανταποκρίνεται σε προθεσμίες
  • Ακεραιότητα, ηθική και συνέπεια

Εάν επιθυμείς να είσαι μέλος ενός δυναμικού οργανισμού, να εξελιχθείς μαζί μας, σε ένα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον περιμένουμε το βιογραφικό σου.

Η αίτησή σου είναι εμπιστευτική και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κωδικός αναφοράς

ΒΛΟΓ