Για εργοδότες
Αποθηκάριος
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

H εταιρία Ξενοδοχεία Λούης ΑΕ, με πολυετή παρουσία στον τουρισμό και μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο σε Ελλάδα και Κύπρο, αναζητεί συνεργάτη για την πιο κάτω θέση, για τo καινούριο της ξενοδοχείο 5 αστέρων στην Ζάκυνθο, με την ονομασία King Jason Zante:

                                                                Αποθηκάριο

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία αποθήκης για να δεχθεί τις παραλαβές
  • Συμφωνία προϊόντων και συνοδευτικών εγγράφων με τις παραλαβές
  • Επιβεβαίωση των φορτίων
  • Αποθήκευση των παραλαβών
  • Διασφάλιση διαδικασιών HACCP
  • Επικοινωνία με τους προμηθευτές και υποβολή εγκεκριμένων παραγγελιών
  • Διαχείριση αναλωσίμων

Προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία ως αποθηκάριος.
  • Καλή γνώση Ελληνικών (προφορικά).
  • Καλή φυσική κατάσταση, διακριτική συμπεριφορά και εχεμύθεια.
  • Ερασιτεχνικό δίπλωμα οδήγησης B'κατηγορίας.

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Αξιοπρεπής διαμονή (όπου είναι απαραίτητη) και πλήρης διατροφή.
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και εξέλιξης σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο με παρουσία σε Ελλάδα και Κύπρο.

Όλες οι αιτήσεις να σταλούν στην ηλεκτρονική διεύθυνση vacancies.greece@louishotels.com.

Θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Αποθηκάριος
Ζάκυνθος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή