Για εργοδότες
Κωδ:SYNB001
Υπεύθυνος Καταστήματος
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή

Το ξενοδοχείο 4* The Syntopia Hotel

στο Ρέθυμνο επιθυμεί να προσλάβει:

Υπεύθυνο Καταστήματος

Απαραίτητα προσόντα και δεξιότητες

  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις (τουλάχιστον 2 έτη)
  • Άριστη γνώση MS Office – ιδιαίτερα Microsoft Excel
  • Άριστη γνώση αγγλικών. Η γνώση επιπλέον γλωσσών θα συνεκτιμηθεί
  • Απαραίτητη η εμπειρία σε reporting και cost analysis
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες, ευχέρεια στην επικοινωνία και προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση των πελατών
  • Υπευθυνότητα, αναλυτική σκέψη, και προσήλωση στην επίτευξη στόχων

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Άνοιγμα/κλείσιμο ταμείου
  • Διατήρηση του καταστήματος σε εξαιρετική κατάσταση
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων και οργάνωση παραγγελιών σύμφωνα με τις ανάγκες
  • Υποβολή εκθέσεων και προτάσεων στη διοίκηση σχετικά με τις αγοραστικές τάσεις και τις ανάγκες των πελατών
  • Ανάλυση στοιχείων εσόδων/εξόδων, reporting πωλήσεων και καθορισμός νέων στόχων ανά κατηγορία προϊόντων

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Πρόσβαση σε εταιρικές εκπτώσεις
  • Φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες για εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη
  • Διαμονή σε πλήρως εξοπλισμένο δωμάτιο
  • Πλήρη διατροφή εντός του ξενοδοχείου

Γιατί να μας επιλέξεις:

Οι άνθρωποί μας είναι η κινητήρια δύναμη για την παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας. Το προσωπικό μας απολαμβάνει εξαιρετικές συνθήκες εργασίας και ευκαιρίες για προσωπική ανάπτυξη και επαγγελματική εξέλιξη. Η επιλογή, αξιολόγηση και εκπαίδευση του προσωπικού, μαζί με το σύστημα αμοιβών και παροχών, βασίζονται στην ανάδειξη των ατομικών ικανοτήτων και επιτευγμάτων.

Παρέχουμε ένα περιβάλλον εργασίας που σέβεται τα μέλη κάθε ομάδας και υποστηρίζει τη διαφορετικότητα. Αν σε χαρακτηρίζουν οι αξίες της συνεργασίας, ο επαγγελματισμός και η δέσμευση στην παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας, κάνε την αίτησή σου τώρα!

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα. Θα ακολουθήσει η εσωτερική διαδικασία αξιολόγησης και θα ειδοποιηθούν οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη.

Ρέθυμνο
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή