Για εργοδότες
Κωδ:ITSS/323
IT Support Specialist
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Δημιουργία, ανάπτυξη και συντήρηση συστημάτων εταιρίας (υποδομές, δίκτυα, εφαρμογές)
  • Τηλεφωνική και δια ζώσης εξυπηρέτηση/υποστήριξη χρηστών σε ότι αφορά τις εφαρμογές της εταιρίας
  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση λογισμικών της εταιρίας και διασύνδεσης της
  • Υποστήριξη Η/Υ (trouble shooting)
  • Υποστήριξη λειτουργικών συστημάτων Windows
  • Διαχείριση υπολογιστών/δικτύων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον δύο (2) ετών
  • Εμπειρία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε Microsoft office 365
  • Καλή γνώση Windows server, VM Hosting, Active Directory
  • Καλή γνώση λειτουργίας δικτύων και σε επίπεδο συσκευών και σε επίπεδο υποδομής και πρωτοκόλλων (VPN, routing κλπ)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Άτομο επικοινωνιακό, ευχάριστο, πρόθυμο με ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα παράλληλης διαχείρισης πολλών θεμάτων και τήρησης προθεσμιών
  • Ικανότητα ανάλυσης/επίλυσης προβλημάτων
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)

Η θέση αφορά πλήρη απασχόληση, πενθήμερο και οχτάωρο.

Αν επιθυμείτε να εργαστείτε για μια εταιρεία που ενδιαφέρεται για τους ανθρώπους της, δίνει προσοχή στην ευημερία τους (συμπεριλαμβανομένου ενός προγράμματος ζωής και υγείας, εγκαταστάσεων τελευταίας τεχνολογίας και ευέλικτων μορφών απασχόλησης) και επικεντρώνεται στην ανάπτυξη των δυνατοτήτων, των γνώσεων και των ικανοτήτων τους,

ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΑΣ!

Η STOP είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών απασχόλησης, χειρίζεται όλα τα Βιογραφικά Σημειώματα με απόλυτη εχεμύθεια και σέβεται τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Δεδομένων (GDPR).

Θα χαρούμε να λάβουμε το Βιογραφικό σας  Σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@stop.gr  αναφέροντας τον κωδικό θέσης ΙΤSS/323

Πειραιάς