Για εργοδότες
Κωδ:23Factory
Πωλητές –τριες || Bdtk || Πειραιάς, Factory Πειραιώς
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

H Bodytalk (Bdtk) δραστηριοποιείται στον χώρο της αθλητικής ένδυσης πάνω από 20 χρόνια. Αυτή την περίοδο αναζητούμε πωλητές- τριες που θα στελεχώσουν τις ομάδες των καταστήματων μας (Factory Πειραιώς, Πειραιά κ.α.).

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τακτοποίηση προϊόντων
  • Eνημέρωση για τα προϊόντα και τις προσφορές μας
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής
  • Διατήρηση καθαριότητας και ασφάλειας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα προσόντα

Το χαμόγελο, η θετική σου διάθεση στην εξυπηρέτησή των πελατών, το πάθος σου για τη μόδα και το αθλητισμό είναι για εμάς τα πιο σημαντικά στοιχεία.

Αν θεωρείς ότι διαθέτεις τα παραπάνω και έχεις καλή γνώση Αγγλικών και Η/Υ σε περιμένουμε να ξεδιπλώσεις το ταλέντο σου στην επικοινωνία και στις πωλήσεις μαζί μας.

Εφόσον επιθυμείς να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας και να ξεκινήσεις την καριέρα σου στο χώρο της λιανικής, στείλε μας το βιογραφικό* σου.

* Μπορείς να σημειώσεις στο βιογραφικό που θα μας προωθήσεις αν θα προτιμούσες να είσαι part ή full time.

Πειραιάς
πριν ένα χρόνο
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση