Η θέση Software Developer έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Chaidari
€1,000.00 - €1,500.00 / μήνας

Περιγραφή Θέσης

Η Domi Pliroforiki SA - Athens εταιρεία με κύρια ειδίκευση στην ανάπτυξη Ιατρικών εφαρμογών με περισσότερα από 25 χρόνια παρουσίας στον χώρο της πληροφορικής , αναζητά προγραμματιστές για πλήρη Απασχόληση (full time).

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου
• Πτυχίο Πληροφορικής
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα (γραπτά και προφορικά)
• Αναλυτική σκέψη με ικανότητα συνδυασμού και σύνθεσης δεδομένων
• Επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες για αποδοτική λειτουργία και συμμετοχή σε διάφορες ομάδες έργου
• Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
• Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον για δύο έτη.
• Για τους άνδρες απαραίτητα εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Απαραίτητες γνώσεις
• C#.NET, VB.NET
• .Net Framework / .Net Core
• Καλή γνώση σχεσιακών βάσεων δεδομένων σε Microsoft SQL Server

Παρέχονται:
• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ασφάλισης
• Προοπτικές εξέλιξης
• Άριστο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον

Αποστολή βιογραφικών στο hr@domi.gr

Κωδικός αναφοράς

Developer-21-b