Η θέση ΕΡΓΑΤΕΣ (ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΕΡΓΑΤΕΣ (ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)

Πλήρης Απασχόληση
ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Περιγραφή Θέσης

ISS Human Resources A.E, η πρώτη εταιρία εύρεσης και διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού στην Ελλάδα, ζητά για λογαριασμό πελάτη της βιομηχανία στον Άγιο Στέφανο Αττικής:

Εργάτες

Περιοχή: Άγιος Στέφανος

 (Κωδικός Θέσης: PIC-20)

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Φορτώσεις- εκφορτώσεις
  • Picking- Checking
  • Έλεγχος παραγγελιών μέσω προγράμματος Scanner
  • Παραλαβές
  • Τακτοποίηση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων:

  • Απαραίτητες γνώσεις χειρισμού ηλεκτρικού παλετοφόρου

  • Απόφοιτοι Λυκείου

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αποθήκη

  • Ενδιαφέρον, διάθεση και θέληση για εργασία

  • Κάτοχος αυτοκινήτου ή δικύκλου για την πρόσβαση

Προσφέρονται:

  • Άμεση πρόσληψη
  • Διαρκή εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

PIC-20

Όμοιες Θέσεις

Εργάτης / Εργάτρια παραγωγής Αθήνα COVER-ΑΦΟΙ ΤΖΕΖΑΝΑ
Αποθηκάριος Αθήνα Zakcret Sports
Βοηθός Αποθήκης Pireas Mellon Technologies
ΕΡΓΑΤΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - PICKER Aghios Ioannis Rentis ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ LOGISTICS Αθήνα ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ & ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ