Η θέση PICKERS (ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

PICKERS (ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)

Πλήρης Απασχόληση
ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Περιγραφή Θέσης

ISS Human Resources AE, η πρώτη εταιρία εύρεσης και διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού στην Ελλάδα, ζητά για λογαριασμό πελάτη της στον Άγιο Στέφανο Αττικής:

PICKERS

Περιοχή: Άγιος Στέφανος

 (Κωδικός Θέσης: PIC-19)

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Picking- Checking
  • Έλεγχος παραγγελιών μέσω προγράμματος Scanner
  • Φορτώσεις- εκφορτώσεις
  • Παραλαβές
  • Τακτοποίηση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων:

  • Ικανότητα χειρισμού ηλεκτρικού παλετοφόρου

  • Απόφοιτοι Λυκείου

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αποθήκη

  • Ενδιαφέρον, διάθεση και θέληση για εργασία

  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου ή δικύκλου

Προσφέρονται:

  • Άμεση πρόσληψη
  • Διαρκή εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

PIC-19