Η θέση Java Developer έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Java Developer από την εταιρεία Surprice Car Rentals

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Ηράκλειο

Περιγραφή Θέσης

Η Surprice Car Rentals αναζητά άτομο για την κάλυψη  της θέσης: Java Developer

  • Σχεδιασμός, ανάπτυξη και συντήρηση υποδομών IT σε Java κώδικα

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ σε Πληροφορική, Επιστήμη Υπολογιστών
  • Εργασιακή εμπειρία 5 ετών σε συναφές αντικείμενο
  • Γνώση και εμπειρία στις παρακάτω τεχνολογίες
  • Άριστη γνώση/χρήση της Αγγλικής γλώσσας γραπτά και προφορικά

Επιθυμητά προσόντα

  • Εμπειρία σε ανάπτυξη εφαρμογών με Vaadin Platform
  • Εμπειρία σε XML/XSD, SOAP και RESTful Services
  • Εμπειρία σε προγραμματισμό PHP

Κωδικός αναφοράς

Java Developer