Η θέση Front Office Manager έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Front Office Manager από την εταιρεία HORIZON BEACH RESORT

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Kos

Περιγραφή Θέσης

Το Ξενοδοχείο HORIZON BEACH RESORT 4+* (Half Board) στο Μαστιχάρι της Κω, ζητά για την σεζόν 2019:

Front Office Manager με τουλάχιστον 2ετή προϋπηρεσία, γνώσεις του ξενοδοχειακού προγράμματος PROTEL και πολύ καλές γνώσεις της γερμανικής και αγγλικής γλώσσας. Διευθύνει το 10μελές Team της Υποδοχής και με άμεση συνεργασία με την Reservations Manager εξασφαλίζει την ομαλή και άριστη εξυπηρέτηση των πελατών.

Τηλ. 2242058800

Fax. 2242059271

Mob. 6978336693

Email.: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2ετή Εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες Υποδοχής
  • Συνεργασία με συναδέρφους
  • Εξυπηρέτηση πελατών και διευθέτηση προβλημάτων πελατών
  • Allocation δωματίων
  • Γνώσεις του ξενοδοχειακού προγράμματος PROTEL
  • Γνώσεις της Αγγλικής / Γερμανικής γλώσσας

Κωδικός αναφοράς

Front Office Manager