Η θέση ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ FRANCHISE έχει αποθηκευτεί.

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ FRANCHISE από την εταιρεία ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΣ ΑΕ

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Argyroupoli

Περιγραφή Θέσης

O Εκπαιδευτικός Όμιλος Πουκαμισάς σας προσκαλεί στην ενημερωτική του Ημερίδα με θέμα «FRANCHISE ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΣ – ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ» .

Η ενημερωτική μας ημερίδα θα λάβει χώρα το Σάββατο 14 Δεκεμβρίου και ώρα 16:00 στο αμφιθέατρο εκπαιδεύσεων της Κεντρικής Διοίκησης του Ομίλου, Λεωφόρος Βουλιαγμένης 46 στην Αργυρούπολη (πλησίον του σταθμού του μετρό Αργυρούπολης).

Οι επιχειρηματικές προτάσεις του Ομίλου απευθύνονται :

-         Σε εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων

-         Σε Τραπεζιτικούς και στελέχη επιχειρήσεων που έλαβαν εθελούσια έξοδο

-         Σε επιχειρηματίες

-         Σε λειτουργούντα Φροντιστήρια που ενδιαφέρονται να μετασχηματιστούν σε Φροντιστήρια Πουκαμισάς

-         Σε Κέντρα Ξένων γλωσσών που ενδιαφέρονται να αναπτύξουν τον κύκλο εργασιών τους.

Παρακαλούνται όσοι ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ], είτε να καλέσουν στο 210 4112507 (Διεύθυνση Ανάπτυξης) ή στο 6931 823 222 Χατζημιχάλης Περικλής – Διευθυντής Ανάπτυξης.

Απαραίτητα Προσόντα

Κωδικός αναφοράς

n/a