Η θέση Υπάλληλοι Γραφείου για Στελέχωση Τηλεφωνικού Κέντρου έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλοι Γραφείου για Στελέχωση Τηλεφωνικού Κέντρου από την εταιρεία Delta Com

Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο του marketing και της εξυπηρέτησης πελατών, μέσω των υψηλών απαιτήσεων των πελατών της φιλοδοξεί να ενισχύσει την παραγωγικότητά της. Ως αποτέλεσμα, προκύπτει η ανάγκη κάλυψης νέων θέσεων που θα συμπληρώσουν και παράλληλα θα ενδυναμώσουν το ανθρώπινο δυναμικό της εταιρείας.

Πιο συγκεκριμένα, ζητούνται  υπάλληλοι  για την διαχείριση εισερχομένων κλήσεων της πιο  γνωστής και αξιόπιστης  εταιρείας Ηλεκτρικής Ενέργειας και Φυσικού Αερίου, που κατέχει την πρώτη θέση στους εναλλακτικούς παρόχους.

H θέση αφορά 5ωρη ή 8ωρη πενθήμερη  απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

●  Ευχέρεια λόγου

●  Άνεση στην επικοινωνία

●  Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ

●  Ευελιξία ωραρίου

●  Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

Παροχές:

●  Σταθερός μηνιαίος μισθός

●  Πρόσθετα bonus απόδοσης και επίτευξης στόχων

●  Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη

●  Συνέπεια στις πληρωμές, δυο φορές ανά μήνα

●  Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

●  Δυνατότητα εξέλιξης βάσει μηνιαίων αξιολογήσεων

●  Εύκολη πρόσβαση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Πατήστε εδώ για να στείλετε την αίτησή σας

Κωδικός αναφοράς

CC03

IT Support Engineer B - Αθήνα ADVEOS Microelectronic Systems PC
Διευθυντής Πωλήσεων Βιομηχανικών Χρωμάτων B - Metamorfossi Μεγάλη Εμπορική Εταιρία
Sales Merchandiser B - Αθήνα WEST SA
Office Administrator B - Αθήνα ADVEOS Microelectronic Systems PC
ΠΩΛΗΤΗΣ - ΠΩΛΗΤΡΙΑ B - Gerakas MILANO DE ΕΠΙΠΛΟ ΦΩΣ Α.Ε.
Executive Assistant B - Αθήνα Nemo Online
Αξίζεις 5.000€ μηνιαίως; B - Αθήνα Newdeal Real Estate Group