Η θέση Στέλεχος Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Στέλεχος Πωλήσεων από την εταιρεία LOGO

Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται Στέλεχος πωλήσεων
στη Βόρειο Ελλάδα (με έδρα τη Θεσσαλονίκη) (κωδ.ΘΠ1)

Αρμοδιότητες
  • Οργάνωση και διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου.
  • Διασφάλιση των ποσοτικών και ποιοτικών στόχων του
  • Έρευνα αγοράς και αποτύπωση ανταγωνισμού

Προσόντα
  • Απολυτήριο Λυκείου (επιπλέον σπουδές θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα)
  • Εμπειρία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Όρεξη για δουλειά
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός προς την επίτευξη στόχων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ (e-mail, excel, word)
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Άμεση διαθεσιμότητα

Παροχές
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ιδιαίτερα ανταγωνιστικό πακέτο Bonus
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Λεπτομερές Βιογραφικό Σημείωμα, επιλέγοντας ``Αίτηση``
με ΚΩΔ.ΘΕΣΗΣ : ΘΠ1

Κωδικός αναφοράς

ΘΠ1

Όμοιες Θέσεις

ΠΩΛΗΤΗΣ Θεσσαλονίκη Ανώνυμη Εταιρία
Επιθεωρητές Πωλήσεων για τον νομό Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Ζητείται πωλητής Thessaloniki ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΦΙΚΑΣ & ΣΙΑ ΑΕ
ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Θεσσαλονίκη ROYAL SUGAR ΑBEE
Area Sales Manager Θεσσαλονίκη Cetracore - Jetoil
Sales Representative Θεσσαλονίκη WEST A.E.
Σύμβουλος Πωλήσεων Βόρειας Ελλάδος Θεσσαλονίκη {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}