Η θέση Πωλητής X-Van έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλητής X-Van από την εταιρεία FRESH SNACK

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Μαγούλα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία FRESH SNACKμε έδρα το Ηράκλειο Κρήτης και υποκατάστημα στη Μαγούλα Αττικής, δραστηριοποιείται από το 1995 στην παραγωγή και διάθεση φρέσκων snacks. Με ιδιόκτητο δίκτυο πωλήσεων και πανελλαδικό δίκτυο συνεργατών, στη μικρή και μεγάλη λιανική αγορά των κρουασάν CHOCO BIG, κρουασάν της σειράς BIG TASTE, τριών σειρών σάντουιτς PREMIUMMeal Deal και Εν Ελλάδι και ποικίλων άλλων προϊόντων, στα πλαίσια ανάπτυξης του στόλου της

αναζητάει:

 Πωλητή X-Van

για το υποκατάστημα στη Μαγούλα Αττικής

Αρμοδιότητες:

  • Πώληση προϊόντων της εταιρείας και τιμολόγηση επί αυτοκινήτου (x-van)
  • Διαχείριση υφιστάμενου και ανάπτυξη νέου πελατολογίου στη μικρή λιανική
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων και εφαρμογή εταιρικής εμπορικής πολιτικής στη μικρή και μεγάλη λιανική αγορά

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας & ΠΕΙ
  • Διετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση της αγοράς του Λεκανοπεδίου
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, διαπραγματευτική ικανότητα, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρονται:

  • Σύγχρονο και εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (μισθός, ασφάλιση και bonus απόδοσης στόχων)
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Πενθήμερη εργασία
  • Πλήρης απασχόληση

Αποστολή CVs επιλέγοντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

x-van ΑΘΗ

Κωδικός αναφοράς

x-van ΑΘΗ