Η θέση Πωλητής Ιατρικών Μηχανημάτων έχει αποθηκευτεί.

Πωλητής Ιατρικών Μηχανημάτων από την εταιρεία IASIS TECHNOLOGIES

Πλήρης Απασχόληση
Oreokastro

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία εμπορίας και συντήρησης ιατρικών μηχανημάτων αναζητά Πωλητή Ιατρικών Μηχανημάτων για πλήρη απασχόληση στο Τμήμα Πωλήσεων, με έδρα την Θεσσαλονίκη (Βορείου Ελλάδος).

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει:

  • Προϋπηρεσία 2-3 ετών στις πωλήσεις ιατρικών μηχανημάτων και εξοπλισμού
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Πολύ καλή χρήση προγραμμάτων MS Office και CRM
  • Άριστο επίπεδο αγγλικών
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Aρμοδιότητες:

Τα καθήκοντα της θέσης του Πωλητή Ιατρικών Μηχανημάτων είναι:

  • Προώθηση ιατρικών μηχανημάτων σε υφιστάμενους και δυνητικούς πελάτες
  • Διατήρηση, ανάπτυξη και βελτίωση των πελατειακών σχέσεων
  • Διαχείριση αιτημάτων και επίλυση ζητημάτων των πελατών
  • Επίτευξη συμφωνημένων στόχων πωλήσεων και αποτελεσμάτων
  • Παρακολούθηση των βέλτιστων πρακτικών και των νέων προωθητικών τάσεων

Παροχές:

Η εταιρία προσφέρει για τη θέση του Πωλητή Ιατρικών Μηχανημάτων τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και σύστημα bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό και laptop

Κωδικός αναφοράς

n/a