Η θέση ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ – SECURITY OFFICERS ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ έχει αποθηκευτεί.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ – SECURITY OFFICERS ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ από την εταιρεία Brinks Hellas Security Services

Πλήρης Απασχόληση
Elefsina

Περιγραφή Θέσης

 Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας επικοινώνησε μαζί  μας!

Αυτή την περίοδο

Προσλαμβάνoυμε ΑΜΕΣΑ

Security Officers ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Tα προσόντα σου:

Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε  ισχύ
• Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
• Απολυτήριο Λυκείου
• Γνώση Αγγλικών (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
• Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Τα καθήκοντά σου:

• Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
• Συνεπής και επαγγελματική  συμπεριφορά

Η Brink's σου παρέχει:

• Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
• Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
• Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα συ

'Ελα στη Brink's!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

• Στη διεύθυνση https://www.brinks-hellas.gr/ με κωδικό θέσης SEC/ASP

Μπορείς επίσης να μας επισκεφθείς στα νέα γραφεία εκπαίδευσης και υποδοχής των υποψηφίων μας Κορυτσάς 27 στο Βοτανικό. Δεχόμαστε αιτήσεις κατόπιν ραντεβού καθημερινά από τις 9:30 μέχρι τις 17:00

Τηλέφωνα επικοινωνίας 2110130604 έως 605 ή στο 210 3484000 (εσωτ:- 270, -271, -273,-137)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε  ισχύ
  • Δυνατότητα εργασίας F-T ή P-T σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και όρεξη για δουλειά

Κωδικός αναφοράς

SEC/ASP