Η θέση Ιωάννινα - Διευθυντής Καταστήματος έχει αποθηκευτεί.

Ιωάννινα - Διευθυντής Καταστήματος από την εταιρεία Porcelana

Πλήρης Απασχόληση
Ιωάννινα

Περιγραφή Θέσης

Η Porcelana, που δραστηριοποιείται με ιδιόκτητα καταστήματα λιανικής σε όλη την Ελλάδα, στον κλάδο οικιακού εξοπλισμού

                           ζητά διευθυντή για το κατάστημα της στα Ιωάννινα

Αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος μέσω της αποτελεσματικής υλοποίησης των εταιρικών στόχων καθώς και της κατάλληλης διοίκησης του ανθρώπινου δυναμικού.
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων του κλάδου καθώς και του ανταγωνισμού.
  • Εξασφάλιση παροχής υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες του καταστήματος με γνώμονα τη μεγιστοποίηση των ευκαιριών πώλησης και κερδοφορίας.
  • Διασφάλιση της άρτιας προβολής της εικόνας του καταστήματος και της εταιρικής ταυτότητας.
  • Πολιτική εξωστρέφειας για προσέλκυση συνεργατών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία 3-5 έτη σε θέση ανάλογης ευθύνης σε εμπορικό κατάστημα προϊόντων
  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ κατεύθυνσης εμπορικών ή οικονομικών σπουδών.
  • Καλή γνώση των προϊοντικών κατηγοριών.
  • Άριστη γνώση χρήσης προγραμμάτων Microsoft Office.
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος).
  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας και διοίκησης ομάδας.
  • Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και διαχείρισης έκτακτων αναγκών.
  • Πειθαρχημένη σκέψη και οργανωτικό πνεύμα.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

Ιωάννινα#1