Η θέση Ηλεκτρολόγος Βάρδιας έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Ηλεκτρολόγος Βάρδιας από την εταιρεία ΒΑ ΥΑΛΟΥΡΓΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

H BA Υαλουργία, με έδρα στο νόμο Αττικής, επιθυμεί να εντάξει στο Ανθρώπινο Δυναμικό της

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΒΑΡΔΙΑΣ

(Κωδ. Θέσης Shift Electrician)

Περιγραφή Θέσης:

Εύρυθμη λειτουργία  του τμήματος συντήρησης της παραγωγής στη βάρδιά του

Απαραίτητα Προσόντα

  • 5ετή τουλάχιστον εμπειρία σε βιομηχανία
  • Γνώσεις Αυτοματισμού
  • Γνώσεις συντήρησης κινητήρων
  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής ή ΤΕΙ, σχετικής ειδικότητας
  • Διαχείριση κρίσεων με ψυχραιμία
  • Οργανωτικότητα, υψηλή απόδοση υπό πίεση
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Καλή γνώση  Αγγλικής γλώσσας, με άνεση στην προφορική επικοινωνία
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές υποχρεώσεις.

H Εταιρία προσφέρει:

  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης σε έναν αναπτυσσόμενο πολυεθνικό Όμιλο

Θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψήφιους που πληρούν όλες τις προϋποθέσεις.

Κωδικός αναφοράς

n/a