Η θέση ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΠΑΓΩΤΟΥ ΘΡΑΚΗΣ έχει αποθηκευτεί.

ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΠΑΓΩΤΟΥ ΘΡΑΚΗΣ από την εταιρεία ΚΡΙ ΚΡΙ

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Θράκη

Περιγραφή Θέσης

Job description

  • Βελτιώνει καθημερινά το πλαίσιο συνεργασίας με το υφιστάμενο πελατολόγιο
  • Μεριμνά για τη συνεχή αναζήτηση νέων πελατών, βάσει του πλάνου στόχευσης
  • Καθορίζει το πρόγραμμα – χρονοδιάγραμμα επισκέψεών, με γνώμονα το καλύτερο time management και το παραδίδει στον προϊστάμενο προς έγκριση
  • Συνεργάζεται με τους τοπικούς συνεργάτες - αντιπροσώπους, διασφαλίζοντας μια win win σχέση
  • Χειρίζεται παροχές και εκπτώσεις, βάσει καθορισμένου budget, για τη σύναψη συμφωνιών με τους τελικούς πελάτες
  • Εστιάζει την προσοχή του/ης, στους οδηγούς πωλητές (xvan) των αντιπροσώπων, παρακολουθώντας τα δρομολόγια τους, προτείνοντας βελτιώσεις και τυχόν αλλαγές, με στόχο την κερδοφόρα λειτουργία τους
  • Διαχειρίζεται το εταιρικό εμπορικό πρόγραμμα μέσω tablet, καταχωρώντας νέους πελάτες και τυχόν ελλείψεις της αγοράς, παρακολουθώντας παράλληλα τις εμπορικές συμφωνίες
  • Κάνει προβλέψεις πωλήσεων της περιοχής του/ης  σε τακτική βάση ανά προϊόν, κατηγορία πελατών, γεωγραφική περιοχή και συμμετέχει στον καθορισμό των στόχων, λαμβάνοντας υπόψη το εγκεκριμένο budget πωλήσεων και εξόδων
  • Συγκεντρώνει πληροφορίες του ανταγωνισμού και τις καταγράφει στο εβδομαδιαίο report
  • Μεριμνά τα υπόλοιπα πελατών να μην υπερβαίνουν τα προκαθορισμένα plafon πιστώσεων

Requirements

Τυπικά προσόντα:

Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης, σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Οικονομικών, κρίνεται απαραίτητο
Κάτοχος μεταπτυχιακού τίτλου, κατεύθυνσης Management ή Negotiatios ή Marketing, θα θεωρηθεί ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
Πιστοποιημένη άριστη γνώση Αγγλικών
Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση στο κλάδο των FMCG, είναι MUST
Αποδεδειγμένες γνώσεις παραδοσιακής τοπικής αγοράς (μικρά σημεία: περίπτερα, mini markets, κτλ.), κρίνονται απαραίτητες
Εμπειρία σε πρακτικές διαπραγμάτευσης και χειρισμού παροχών, είναι προαπαιτούμενη
Άριστη γνώση MS Office (γνώση ERP, με εξειδίκευση στο SAP θα εκτιμηθεί)
Κάτοχος ερασιτεχνικού διπλώματος οδήγησης

Πακέτο Αποδοχών

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ισορροπία μεταξύ της προσωπικής και της εργασιακής ζωής
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης
  • Συνεχής εξέλιξη και εκπαίδευση

Και το πιο σημαντικό είναι η ευκαιρία να απασχοληθείς σε μια εταιρεία, που νοιάζεται για ΕΣΕΝΑ και την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ σου!

Κωδικός αναφοράς

n/a