Η θέση ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ έχει αποθηκευτεί.

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ από την εταιρεία RELATE AE

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Μερικής Απασχόλησης
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H εταιρία RELATE A.E. από τις δυναμικά αναπτυσσόμενες εταιρίες στην παροχή υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης και διαχείρισης επαφών, αναζητά για την στελέχωση Κέντρου Εξυπηρέτησης Πελατών μεγάλης εταιρείας στον χώρο των supermarkets,

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

(Για 6ωρη κυλιόμενη απασχόληση)

Επιθυμητά προσόντα

Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών – θα προτιμηθούν κάτοχοι σχετικού πιστοποιητικού
Επικοινωνιακές ικανότητες
Ευχάριστη προσωπικότητα
Άριστη χρήση της ελληνικής γλώσσας γραπτή και προφορική
Γνώση αγγλικών ή/και Γαλλικών
Ευελιξία στην παρακολούθηση κυλιόμενου ωραρίου εργασίας (στο διάστημα 8:00-21:00 Δευ-Σαβ)

Προσφέρονται:

Άμεση πρόσληψη
Αμειβόμενη εκπαίδευση στα προϊόντα της εταιρίας και σε μεθόδους εξυπηρέτησης καταναλωτών
Σταθερές μηνιαίες αποδοχές και ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
Bonus αποδοτικότητας
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
Εύκολη πρόσβαση – σταθμός metro Πανόρμου

Οι  ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν άμεσα το βιογραφικό τους επιλέγοντας Αίτηση ή με fax:2102805001, αναγράφοντας τον κωδικό ΕΤΕSM1-19.

Κωδικός αναφοράς

ΕΤΕSM1-19