Η θέση ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Πλήρης Απασχόληση
Acharnes

Περιγραφή Θέσης

Περιγραφή θέσης

 Διασφάλιση οργάνωσης εύρυθμης λειτουργίας αποθηκευτικών χώρων

 Παραλαβή, αποθήκευση & εσωτερική διανομή α’ υλών & υλικών συσκευασίας

 Παρακολούθηση αποθεμάτων

 Διενέργεια φυσικών απογραφών

 Αποθήκευση και φόρτωση τελικών προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα

 5ετής προϋπηρεσία σε βιομηχανική αποθήκη

 Γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

 Γνώση εφαρμογών ERP (κατά προτίμηση SoftOne)

 Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Προσφέρονται

 Ικανοποιητικός μισθός αναλόγως προσόντων

 Σταθερή εργασία σε μία διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία”

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Senior System Engineer B - Pireas Mellon Technologies
QC Assistant B - Aghios Ioannis Rentis VIOSPIRAL S.A.
Πωλήτρια / Πωλητής B - Αθήνα TRIUMPH International
Team Leader Sales, Contact Center B - Αθήνα ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS
Administration / Operations Officer B - Νέο Ηράκλειο Aegean Equity
Administration / Operations Officer B - Παλαιό Φάληρο AEGEAN EQUITY
Πωλητής Χονδρεμπορίου Fmcg – Αθήνα B - Αθήνα Θεόνη – Μεταλλικό Νερό AE
Accounting and Tax Director B - Αθήνα Baker Tilly