Για εργοδότες
Κωδ:EC_ERGATES PARAG. 2023_04
Εργάτες Παραγωγής - Βοηθοί Χειριστών
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΕργάτεςΚατηγορία θέσης
Εργάτες

Η Elval Colour ιδρύθηκε το 1977 και είναι θυγατρική της ElvalHalcor, του κλάδου αλουμινίου και χαλκού του Ομίλου ΒΙΟΧΑΛΚΟ. Η Elval Colour έχοντας περισσότερα από 40 χρόνια εμπειρίας στη βαφή αλουμινίου και την παραγωγή νέων χρωμάτων και υφών προσφέρει μια πλήρη γκάμα υπηρεσιών, αναπτύσσοντας προϊόντα τα οποία είναι βασισμένα στη βελτίωση των περιβαλλοντικών επιδόσεων των κτιρίων, την αύξηση της βιωσιμότητας των προσόψεων και των στεγών και τη μείωση των επιπτώσεών τους στο περιβάλλον. Η Elval Colour διαθέτει δύο εργοστάσια παραγωγής στην Ελλάδα, που βρίσκονται στα Οινόφυτα και την Θήβα με εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας. Πάνω από το 90% των πωλήσεων εξάγονται σε 60 χώρες παγκοσμίως.

Η εταιρία αναζητά Εργάτες Παραγωγής - Βοηθούς Χειριστών που θα πλαισιώσουν τις Γραμμές Παραγωγής, κατά προτίμηση με βιομηχανική εμπειρία, για να ενταχθούν στην ομάδα της, στις εγκαταστάσεις μας στα Οινόφυτα.

Καθήκοντα

  • Υποστήριξη στην καθημερινή παραγωγική διαδικασία
  • Παρακολούθηση της μηχανής στην περιοχή ευθύνης του
  • Διασφάλιση της τήρησης των κανόνων ασφάλειας και υγείας του εργοστασίου κατά τη βάρδιά του.

Προσόντα

  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Βασικός χειρισμός Η/Υ
  • Εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη

Δεξιότητες

  • Υπεύθυνο άτομο με ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών με βάση τα προσόντα και την εμπειρία.
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης υγείας για τον εργαζόμενο και τα μέλη της οικογένειάς του.
  • Μεταφορά από την Αττική, την Βοιωτία και την Εύβοια με εταιρικά λεωφορεία.

Οι άνθρωποι μας είναι το κλειδί για την επιτυχία μας. Εξασφαλίζουμε υπεύθυνες εργασιακές πρακτικές και επενδύουμε ουσιαστικά στην κατάρτιση και την επαγγελματική τους ανάπτυξη, παρέχοντας έναν ασφαλή και υγιή χώρο εργασίας και ένα φιλικό περιβάλλον που σέβεται την ατομικότητα και την προσωπικότητα κάθε υπαλλήλου.

Οινόφυτα