Για εργοδότες
Κωδ:MI / OIKAV
Τμήμα Παραγωγής - ΘΗΒΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΘήβαΤοποθεσία
Θήβα
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΕργάτεςΚατηγορία θέσης
Εργάτες

Η ΚΑΒΕΙΡΟΣ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ A.E. του Ομίλου Mitsis, ιδρύθηκε το 1965 και παράγει υψηλής ποιότητας κρασί με σεβασμό στο περιβάλλον και τις τοπικές κοινωνίες.  Προσφέρει νέες θέσεις εργασίας στο Οινοποιείο της στην Θήβα:

Περιοχή: Θήβα Βοιωτίας, 89o χλμ. Αθηνών – Λαμίας

Τμήμα: Παραγωγής και Εμφιάλωσης

Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης

Ref: MI / OIKAV

Αρμοδιότητες

  • Παραγωγή και Εμφιάλωση προϊόντων
  • Γενικές εργασίες οινοποιείου (τρύγος, δεξαμενές, πλύσιμο, κλπ.)
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Ομαδικό πνεύμα και ενθουσιασμό για το αντικείμενο
  • Προσαρμοστικότητα και Αντιληπτικότητα

Τι προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία σε ένα όμιλο με ανθρωποκεντρική αντίληψη
  • Διαρκή εκπαίδευση σύμφωνα με τα πρότυπα και τη δυναμική εξέλιξη της εταιρίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Μπορείτε να προωθήσετε το βιογραφικό σας στο career@mitsis.com

ή  να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά στο 6986419274

Μπορείς να μάθεις περισσότερες πληροφορίες για την Κάβειρος Οινοποιητική και τον Όμιλο Mitsis, την μεγαλύτερη ιδιόκτητη ξενοδοχειακή αλυσίδα στην Ελλάδα ακολουθώντας τα παρακάτω link :

Θήβα