Για εργοδότες
Οδηγός EX VAN
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 4 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Αναζητούμε Οδηγό EX VAN, για την ομάδα της Διεύθυνση Logistics στις εγκαταστάσεις μας στον Ταύρο - Αθήνα.

Η συγκεκριμένη θέση αναφέρεται στον Προϊστάμενο Διακίνησης και στόχος είναι η πώληση και διανομή των προϊόντων της εταιρείας σε συγκεκριμένα σημεία διανομής, καθώς επίσης και η ανεύρεση νέων σημείων πώλησης στην περιοχή ευθύνης του.

Κύρια καθήκοντα

  • Πώληση και διανομή προϊόντων
  • Παραγγελειοληψία
  • Τοποθέτηση προϊόντων στα σημεία πώλησης και έκδοση φορολογικών παραστατικών (τιμολόγηση επί αυτοκινήτου)
  • Αναζήτηση νέων σημείων πώλησης

Απαραίτητα προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Άδεια οδήγησης Γ΄κατηγορίας
  • Πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας (ΠΕΙ)
  • Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου
  • Καλή γνώση των περιοχών της Αθήνας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

 Τι προσφέρουμε

  • Πλήρη απασχόληση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής και μισθολογικής εξέλιξης
  • Ιδιωτική ασφάλεια
  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας

Εάν θέλετε να γίνετε μέρος της ομάδας Μπάρμπα Στάθης, στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο: hr@barbastathis.com

Αθήνα