Για εργοδότες
ΟΔΗΓΟΣ

Εταιρεία καταναλωτικών προϊόντων τροφίμων, με έδρα τον Ταύρο επιθυμεί να προσλάβει Οδηγό πλήρους απασχόλησης για διανομή προϊόντων από την αποθήκη της στον Ταύρο Αττικής.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Διανομή προϊόντων (παράδοση παραγγελιών)
  • Τακτοποίηση προϊόντων που βρίσκονται στο ράφι
  • Ορθή παραγγελιοληψία σε συνεννόηση με τον προϊστάμενο των ψυγείων στα καταστήματα
  • Υποβοήθηση των λειτουργιών και της οργάνωσης της αποθήκης.
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Δίπλωμα Οδήγησης Γ' κατηγορίας
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια

Επιθυμητά ποσόντα:

  • Εμπειρία σε καταναλωτικά προϊόντα
  • Χρήση φορητών υπολογιστών (PDA)
  • Εμπειρία σε ex-Van πωλήσεις

Προσφέρονται:

  • Πενθήμερη πρωινή εργασία
  • Αποδοχές βάσει προσόντων
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΟΔΗΓΟΣ
Ταύρος
πριν 17 μέρες