Για εργοδότες
Εξωτερικές Εργασίες - Άμεση Πρόσληψη
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Περιγραφή Θέσης:

Εταιρεία Ιατρικών Ειδών αναζητά υποψήφιο/α για ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ για το τμήμα Εξωτερικών Εργασιών για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα.

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Παραδόσεις Προιόντων με εταιρικό όχημα & εταιρική μοτοσυκλέτα εντός Αθηνών.
  • Εξωτερικές Εργασίες Εταιρείας εντός Αθηνών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ευχάριστη Προσωπικότητα - Επικοινωνιακές Δεξιότητες.
  • Συνέπεια & Οργανωτικότητα.
  • Δίπλωμα Οδήγησης Αυτοκινήτου & Μοτοσυκλέτας.
  • Οποιαδήποτε γνώση γύρω από Νοσοκομεία της Αττικής θα εκτιμηθεί.

H εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική Ασφάλιση Υγείας
  • Εταιρικά Οχήματα Διανομής
  • Σύγχρονο Εργασιακό Περιβάλλον και ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης.

Εαν ενδιαφέρεστε και θέλετε να γίνετε μέλος της δυναμικά αναπτυσσόμενης ομάδας μας στείλτε το βιογραφικό σας στο jobs@endoscopiki.gr

Αθήνα