Για εργοδότες
Κωδ:TD0224
Οδηγός Φορτηγού
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία ΟΠΤΙΜΑ ΑΕ, που κατέχει ηγετική θέση στον τομέα της εμπορίας τυροκομικών προϊόντων στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με τα εμπορικά σήματα ΗΠΕΙΡΟΣ, ΚΑΤΙΚΙ, ΤΑΛΑΓΑΝΙ, KERRYGOLD, ADORO, DIROLLO αναζητά:

 Οδηγό Φορτηγού (Γ' Κατηγορία - Αττική).

Ο ρόλος αφορά τη διανομή τροφίμων, στον κλάδο HORECA, στην περιοχή της Αττικής, είναι πλήρους απασχόλησης αορίστου χρόνου και έχει ως έδρα την Αθήνα (Βοτανικός).

Καθήκοντα:

  • Συμμετοχή στην φόρτωση των παραγγελιών.
  • Διανομή εμπορευμάτων σύμφωνα με το πρόγραμμα διανομής.
  • Συμμετοχή στην εκφόρτωση εμπορευμάτων στα σημεία εκφόρτωσης των σημείων πώλησης.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση επαγγελματικών σχέσεων με το πελατολόγιο της εταιρείας.
  • Παραλαβή εισπράξεων.
  • Καθαριότητα και έλεγχος του οχήματος.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία οδήγησης τουλάχιστον τριών (3) χρόνων.
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Γ' κατηγορίας.
  • Κάτοχος Πιστοποιητικού Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ) και κάρτας ψηφιακού ταχογράφου.
  • Γνώση περιοχών του λεκανοπεδίου Αττικής.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες).

Παρέχονται:

  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας.
  • Ομαδική Ασφάλιση.
  • Προοπτικές εξέλιξης.

Γίνε μέλος στη μεγάλη ομάδα μας και στείλε το βιογραφικό σου!

Αθήνα