Για εργοδότες
Μάγειρας Β
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Το ξενοδοχείο 5* NEMA Design Hotel & Spa αναζητά νέους συνεργάτες για να στελεχώσει την ομάδα της  κουζίνας, για τη σαιζόν 2023:

Β΄ Μάγειρα

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες Θέσης:

• Διατήρηση καθαρής και τακτοποιημένης κουζίνας
• Εκτέλεση οδηγιών Α΄Μάγειρα και Executive Chef
• Συμμόρφωση με τις διατροφικές οδηγίες και τους κανόνες υγιεινής

Απαραίτητα προσόντα:

• Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε οργανωμένη κουζίνα
• Πτυχίο σχολής μαγειρικής τέχνης

Επιθυμητά προσόντα

• Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε A la Carte εστιατόριο σε θέση Μάγειρα Β΄
• Εργασιακή εμπειρία στην Σαντορίνη.

Προσφέρουμε

• Διατροφή στο Staff Restaurant
• Μετακίνηση με τα σύγχρονα transfers συνεργαζόμενης εταιρείας
• Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο
• Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις και Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Μάγειρας Β
Χερσόνησος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή